Wesele na ostatnią chwilę

Atrakcje weselne - wedding planner Warszawa
Kiedy wynająć wedding plannera?
16 kwietnia 2019
Wedding planner Warszawa
Jak ustalić listę gości na wesele?
1 maja 2019

Wedding planner Warszawa

Niektórzy planują zaślubiny na lata do przodu, inni chcą pobrać się jak najszybciej. Czy organizacja ślubu i wesela last minute to dobry pomysł?

Chyba każdy z nas zdaje sobie sprawę z tego, że ślub i wesele to wydarzenia, które warto zacząć planować tak szybko, jak to możliwe. Wynika to przede wszystkim z faktu, że liczba ofert dostępnych na ostatni moment jest niewielka i to często usługi odbiegające od naszych oczekiwań.

Aktualnie najczęściej ślub i wesele planuje się nawet na dwa lata do przodu. To optymalny czas, żeby zapoznać się z ofertą różnych lokali, a także usługodawców, a następnie zdecydować, z których z nich skorzystać.

Jeśli jednak myślicie o tym, aby pobrać się jak najszybciej i nie chcecie planować wydarzenia z tak dużym wyprzedzeniem, zapraszamy do zapoznania się z naszym poradnikiem!

Ślub last minute może być wyjątkowy!
Chociaż często można spotkać się z przekonaniem, że ślub last minute, czyli właśnie na ostatni moment, nie będzie udany, to jednak tak naprawdę także i takie wydarzenie może być jedyne w swoim rodzaju!

Gdy chcemy urządzić ślub i wesele, powinniśmy jednak poświęcić więcej czasu na zapoznanie się z różnymi ofertami – przez internet oraz stacjonarnie. Niekiedy zdarza się, że wydarzenia są odwoływane i można trafić na wolną salę w pięknym zakątku oraz na oferty sprawdzonych podwykonawców – zespołów, DJ-ów, fotografów.

Kluczem do satysfakcji jest planowanie i dokładne sprawdzanie ofert. Lepiej także zrezygnować z części z nich, na przykład z wynajęcia kamerzysty czy wizażystki, gdy nie mamy pewności, że ich usługi będą na satysfakcjonującym nas poziomie.

Czy warto organizować ślub w dni robocze?
Gdy chcecie zorganizować ślub i wesele na ostatni moment, warto również rozważyć dni robocze od poniedziałku do piątku. Takie terminy sprawdzą się wtedy, gdy nie planujemy hucznej zabawy do rana, ale tylko obiad czy uroczystą kolację dla najbliższych nam osób.

W przeciwieństwie do weekendów obłożenie terminów jest wtedy o wiele mniejsze. Ponadto, to także szansa na dużą oszczędność – ceny w lokalach oraz u wybranych usługodawców w dni robocze są niższe niż w weekendy!

Wedding planner – z nim wszystko będzie dopięte na ostatni guzik!
Chcecie zdecydować się na organizację ślubu i wesela na ostatni moment, ale obawiacie się, że coś może się nie udać? W takim przypadku warto skorzystać z pomocy eksperta w tej dziedzinie – wedding plannera!

Wedding planner to konsultant ślubny, który zajmuje się kompleksowym planowaniem, organizowaniem oraz koordynacją ślubu i wesela w imieniu swoich klientów – narzeczonych. Jego wsparcie może obejmować szereg różnych czynności, w tym między innymi:

• dobór najlepszych miejsc na ślub i wesele
• personalizacja wydarzenia – motyw przewodni, dekoracje
• zaplanowanie menu, atrakcji transportu, noclegów
• pomoc w selekcji DJ-a lub zespołu, fotografa, kamerzysty, fryzjerki, makijażystki i innych specjalistów

Gdy zatem zależy wam na tym, aby zorganizować udane zaślubiny i przyjęcie weselne na ostatni moment, warto pomyśleć o skorzystaniu z pomocy wedding plannera – razem z nim wszystko na pewno się uda!

Komentarze są wyłączone.