7. Opieka nad dziećmi


Opieka nad dziećmi
- Wedding planner WarszawaZapewnienie opieki nad dziećmi i osobami niepełnoletnimi to bardzo ważna sprawa, która powinna należeć do organizatora wesela, czyli Państwa Młodych.

Nie wierzcie do końca, drogie Pary, we wszelkie zapewnienia, iż wszyscy rodzice i opiekunowie dzieci będą należycie zajmować się swoimi pociechami, by nie zakłócały one porządku i ładu tego pięknego wydarzenia.

Jeśli już zdecydujecie się gościć na swoim weselu dzieci, musicie liczyć się z nieprzewidywanymi zdarzeniami, na przykład takimi, jak płacz, wylane napoje, przeszkadzanie na parkiecie. Aby zminimalizować te niedogodności, powinniście pomyśleć o tym wcześniej.

O ile przy dopilnowaniu małoletnich nastolatków musicie całkowicie zdać się na ich rozsądek oraz odpowiedzialność ich opiekunów, o tyle w przypadku maluchów i małych dzieci warto pomyśleć o profesjonalnej opiekunce i dodatkowych atrakcjach, żeby dzieci miały się czym zająć, a ich rodzice choć trochę poczuć atmosferę tego wyjątkowego dnia.

Pociechom warto także zapewnić miejsce do spania.

No Stress Wedding ma wśród swoich podwykonawców sprawdzone opiekunki i animatorów. Z nami nie musicie obawiać się o dobrą zabawę Waszych Gości – niezależnie od ich wieku!

Nasza galeria