Oferta


Kompleksowa organizacja imprezNasza agencja zajmuje się kompleksową organizacją ślubu i wesela, a także samą koordynacją dnia ślubu i wesela oraz typowaniem obiektów na uroczystości.

Zespół No Stress Wedding stara się odciążyć Narzeczonych na tyle, na ile to możliwe na każdym etapie przygotowań. Do każdej Pary podchodzimy indywidualnie, bo wszyscy dla nas jesteście wyjątkowi!

Prezentujemy szeroką ofertę sprawdzonych i zaprzyjaźnionych podwykonawców. W imieniu Państwa Młodych negocjujemy najlepsze ceny i warunki. Często ze względu na długoletnią współpracę posiadamy liczne zniżki, które przekazujemy naszym Parom.

Uzyskane wraz z nami rabaty pozwalają na zrekompensowanie Narzeczonym dużej części wynagrodzenia za nasze usługi.

UWAGA: można skorzystać jedynie z pojedynczych punktów oferty - nie trzeba zamawiać całego pakietu !

Nasza pełna oferta obejmuje:

1Typowanie obiektów na ślub, wesele oraz inne uroczystości.
Pomoc w wyborze odpowiednich miejsc pasujących do upodobań Klientów oraz do ich budżetu.

Najczęściej Młode Pary mają z góry upatrzone i wybrane miejsce ślubu. W większości przypadków na ślub kościelny wybierany jest kościół w parafii Panny Młodej lub w przypadku ślubu cywilnego Urząd Stanu Cywilnego w miejscu zamieszkania Panny Młodej lub Pana Młodego lub jakieś inne piękne miejsce – obecnie możliwa jest organizacja ślubu cywilnego w plenerze!

Typowanie lokalizacji wesela - zobacz ofertę...

2Personalizacja uroczystości – pomoc w wyborze dekoracji, koloru i motywu przewodniego.

Nasz zespół zajmuje się kompleksową pomocą w personalizacji wydarzenia – zgodnie z Waszymi indywidualnymi życzeniami. Na bazie Waszych wymagań możemy następnie dobrać odpowiednie dekoracje, papeterię ślubną oraz podarunki, aby ten dzień był unikatowy!

Personalizacja ślubu i wesela - zobacz ofertę...

3Pomoc w doborze menu na wesele albo firmy cateringowej.

Udane wesele to nie tylko wspaniała zabawa w rytm muzyki – to również wyśmienite dania serwowane dla Pary Młodej oraz jej Gości! Właśnie dlatego nasza agencja oferuje również fachową pomoc w doborze menu weselnego w wybranym lokalu albo w firmie cateringowej.

Pomoc w doborze menu - zobacz ofertę...

4Selekcja i rekomendacja fotografów i firm video.

Ślub i wesele to wydarzenia, które warto udokumentować – można zrobić to dzisiaj zarówno z pomocą profesjonalnego fotografa, jak również operatora video. Dla naszych Klientów organizujemy różne sesje zdjęciowe, w tym sesję narzeczeńską, sesję ślubną, dla dokumentacji uroczystości zaślubin, wesela, także zdjęcia grupowe i inne.

Selekcja i rekomendacja fotografów - zobacz ofertę...

5Pomoc w wyborze oprawy muzycznej ślubu i wesela. Rekomendacja instruktorów i choreografów pierwszego tańca.

Zespół muzyczny czy DJ? To wszystko zależy od Was! W naszej agencji doradzimy i pomożemy w doborze najlepszej oprawy muzycznej i artystycznej na Wasz dzień. Z nami ślub i wesele z pewnością będą wyjątkowe!

Wybór zespołu weselnego - zobacz ofertę...

6Pomoc w wyborze dodatkowych atrakcji oraz prezentów dla Rodziców i Gości.

Atrakcje na ślub i wesele to nie tylko sposób na urozmaicenie tych wydarzeń, ale również na podkreślenie ich rangi i zapewnienie Gościom wyjątkowej zabawy. Także możemy przygotować na Wasze życzenie wiele innych atrakcji – skontaktujcie się z nami, aby dowiedzieć się więcej!

Dodatkowe atrakcje na weselu - zobacz ofertę...

7Pomoc przy organizacji opieki/animatora dla dzieci.

Zapewnienie opieki nad dziećmi i osobami niepełnoletnimi to bardzo ważna sprawa, która powinna należeć do organizatora wesela, czyli Państwa Młodych. Nie wierzcie do końca, drogie Pary, we wszelkie zapewnienia, iż wszyscy rodzice i opiekunowie dzieci będą należycie zajmować się swoimi pociechami, by nie zakłócały one porządku i ładu tego pięknego wydarzenia. Także możemy przygotować na Wasze życzenie wiele innych atrakcji – skontaktujcie się z nami, aby dowiedzieć się więcej!

Opieka nad dziećmi - zobacz ofertę...

8Selekcja i rekomendacja stylisty i wizażysty dla Pary Młodej, ew. dla Świadków i Gości.

Dzień ślubu i wesela zasługuje na wyjątkową oprawę – właśnie dlatego stylizacja i wizaż również mają wtedy tak duże znaczenie. W naszej agencji doskonale o tym wiemy, dlatego zapewniamy Wam dostęp do najlepszej jakości usług w tym właśnie zakresie! Nasz wedding planner może towarzyszyć w wyborze i przymiarkach ubrań, aby wszystko było dopięte na ostatni guzik!

Stylizacja i wizaż na wesele - zobacz ofertę...

9Organizacja transportu dla Państwa Młodych oraz Gości weselnych.

Dobór odpowiedniego samochodu dla Młodej Pary może być nie lada wyzwaniem. Lepiej pojechać na ślub i wesele nowoczesną limuzyną, a może samochodem retro? W tym zakresie zapewniamy profesjonalne wsparcie! Gdy na ślub i wesele zapraszamy Gości z daleka, warto pomyśleć również o zapewnieniu im właściwego transportu – dowozu na wydarzenie oraz z wydarzenia. Nasza agencja zapewnia w tym zakresie kompleksową pomoc!

Organizacja transportu dla uczestników wesela - zobacz ofertę...

10Organizacja i wybór noclegów dla Młodej Pary i Gości.

Coraz więcej Narzeczonych decyduje się na organizację ślubu i wesela z noclegiem dla siebie oraz dla swoich Gości. Jesteśmy wtedy całkowicie gotowi do pomocy! Noclegi to wygodne rozwiązanie – Młoda Para może wypocząć po ekscytującym dniu w luksusowym pokoju hotelowym, a jej Goście mogą zrelaksować się po wspaniałej zabawie weselnej.

Rezerwacja noclegów dla Pary Młodej i gości - zobacz ofertę...

11Koordynacja dnia ślubu. Na życzenie Młodej Pary jesteśmy do dyspozycji przez cały dzień.

Nasza agencja No Stress Wedding zapewnia kompleksowe usługi w ramach planowania i koordynacji dnia ślubu i wesela. Z nami wszystko będzie dopięte na ostatni guzik! Jesteśmy do dyspozycji Pary Młodej od rana i ew. do zakończenia wesela – łącznie przez około 14 godzin. Możemy brać udział w całych przygotowaniach lub towarzyszyć Wam dopiero od ślubu. Dopilnujemy wszystkich podwykonawców. Sprawimy aby wszystko przebiegło sprawnie i żebyście o nic nie musieli się martwić.

Koordynacja dnia ślubu i wesela - zobacz ofertę...

Nasza galeria