1. Typowanie lokalizacji


Typowanie lokalizacji wesela
- Wedding planner WarszawaWybór odpowiedniego miejsca na ceremonię zaślubin oraz przyjęcie weselne to najważniejsze elementy przygotowań tego wielkiego dnia.

Zespół No Stress Wedding stara się odciążyć Narzeczonych na tyle, na ile to możliwe na każdym etapie przygotowań. Do każdej Pary podchodzimy indywidualnie, bo wszyscy dla nas jesteście wyjątkowi!

Najczęściej Młode Pary mają z góry upatrzone i wybrane miejsce ślubu. W większości przypadków na ślub kościelny wybierany jest kościół w parafii Panny Młodej lub w przypadku ślubu cywilnego Urząd Stanu Cywilnego w miejscu zamieszkania Panny Młodej lub Pana Młodego lub jakieś inne piękne miejsce – obecnie możliwa jest organizacja ślubu cywilnego w plenerze!

Często jednak wybór odpowiedniej lokalizacji na przyjęcie weselne nie jest już taki oczywisty i prosty.

Zespół No Stress Wedding oferuje swoją pomoc przy wyborze lokalizacji zarówno na ślub, jak i wesele zgodnie z preferencjami Państwa Młodych. Jest to nasza usługa, którą można zamówić także osobno, bez żadnego pakietu.

Zajmujemy się także typowaniem obiektów na wszelkie inne uroczystości.

Usługa ta składa się z następujących części:
• Wskazanie sprawdzonych i rekomendowanych przez nas lokali, odpowiadających preferencjom Narzeczonych, a także mieszczących się w ich budżecie.
• Organizacja oglądania obiektów i spotkania z ich właścicielami lub menadżerami.
• Negocjowanie cen i pomoc przy ew. wyborze menu i podpisaniu umowy.


Ze względu na długoletnią współpracę z większością obiektów i podwykonawców posiadamy wiele stałych zniżek oraz dodatkowe rabaty, które w całości przekazujemy naszym Młodym Parom, co często znacząco obniża koszty wesela.

Nasza galeria