Ślubne trendy 2021: sprawdź, co będzie modne w tym roku!

medycyna estetyczna przed ślubem
Medycyna estetyczna przed ślubem
4 grudnia 2020

Wesele 2021

Planujesz ślub? Czekasz na spełnienie swych małżeńskich planów na drodze, którym stanęła pandemia? Sprawdź, jakie weselne trendy będą obowiązywały w 2021 r.

 

Nie tylko narzeczeni, ale cała branża weselna ma nadzieję na jak najszybszy koniec pandemii. Na pewno jednak obecna sytuacja nie pozostanie bez  wpływu na styl i charakter imprez, które będą odbywały się w przyszłości. Znawcy tematu wskazują na utrwalenie niektórych zwyczajów i pojawienie się nowych, dotąd raczej niespotykanych.

Na pewno standardem będzie już zagwarantowanie gościom miejsca przy stolikach w gronie najbliższych im osób. To pewnie nikogo nie zaskoczy, ale rezygnacja z tradycyjnej kolejki z życzeniami do pary młodej – być może tak.  Wydaje się, że zastąpią ją powitalne toasty lub wpisy do pamiątkowej księgi. Czym jeszcze będą wyróżniać się wesela w świecie gwałtownych zmian?

 

Wesele z pomysłem

Na pewno każda para młoda ma szansę zrealizować własny weselny scenariusz. Nie wiążą ją sztywne kanony i rodzinne zwyczaje. Ma prawo sięgać dowolnie po wybrane tradycje i tworzyć nowe konwencje zaślubin. Liczy się jej osobowość, pasja i estetyczne upodobania, które znajdą swój wyraz w dekoracjach, atrakcjach dla gości i wybranej lokalizacji. Wesele nie musi trwać też jedną noc, ale w stylu “slow wedding” nawet cały weekend, spędzony w atrakcyjnym miejscu w wąskim gronie krewnych i przyjaciół.

 

Para młoda może postawić też na modny ekologiczny trend, jeśli łączy ją wrażliwość i troska o środowisko. Weselne menu będzie zawierało wówczas lokalne produkty, a dekoracje przygotowane z wykorzystaniem naturalnych materiałów takich jak drewno, polne kwiaty, mech lub papier z recyklingu. W wyborze przewodniego tematu ślubu para młoda ma całkowitą swobodę. Jeśli jednak marzą się nowożeńcom przyjęcia według najnowszych stylów, warto zapoznać się z top trendami 2021 roku.

 

Dekoracja w rozmiarze XXL

Nawet gdy rygory sanitarne zostaną w końcu poluzowane, wesela kameralne nadal będą modne. Dlatego też coraz większe powodzenie zyskują przekazy na żywo. Ci, którzy nie wezmą udziału w ceremonii, otrzymają link do internetowej transmisji. Dzięki temu para młoda podzieli się swoimi przeżyciami z szerszą grupą osób.

 

Małe wesela nie oznaczają skromnych przyjęć. Środki z budżetu zaoszczędzone dzięki zaproszeniu mniejszej liczby gości, trafią np. na okazałe dekoracje. Zwłaszcza że w nadchodzącym roku modne będą wszystkie pomysły spod znaku “oversize”. Wielkich formatów mogą być balony, huśtawki kwiatowe lub wiszące konstrukcje pod sufitem. Podziw wzbudzą także gigantyczne żyrandole i ażurowe chmury. Modne będą również efektowne oświetlenia w postaci tuneli świetlnych, obręczy lub łańcuchów żarówkowych.  Dominować mają zielone i pastelowe barwy.

Panna młoda może wpisać się w stylistykę XXL kaskadowym bukietem ślubnym i oczywiście sukienką w modnym kroju.

 

Modna panna młoda w nowym sezonie

W nowym sezonie na topie będą suknie z długimi, ozdobnymi rękawami lub z bufkami. Na popularności nie stracą także kreacje w konwencji boho z ozdobnymi motywami roślinnymi. Panie z powodzeniem mogą także postawić na modele z koronkami oraz tiulami. Dla ceniących klasykę nie zabraknie ciekawych propozycji, prostych, eleganckich krojów wzbogaconych dekoltami w geometrycznym kształcie, z odważnymi rozcięciami na nodze lub plecach. Salony mody ślubnej oferują też niezmiennie romantyczne fasony z obcisłym gorsetem i rozłożystym dołem w stylu księżniczki.

 

Po trudnym ślubnym sezonie nie tylko narzeczeni, ale cała branża ma nadzieję, że weselne sale i restauracje ponownie wypełnią goście, a pary młode przygotują niezapomniane imprezy. W sprostaniu temu wyzwaniu mogą przyjść im z nieocenioną pomocą wedding planerzy. Zadbają nie tylko o modną stylizację, ale też o sprawną realizację nawet najbardziej wyszukanych pomysłów nowożeńców.

Komentarze są wyłączone.