Kiedy wynająć wedding plannera?

Wedding planner Warszawa
Ślub i wesele w tygodniu – czy warto?
11 kwietnia 2019
Wedding planner Warszawa
Wesele na ostatnią chwilę
23 kwietnia 2019

Atrakcje weselne - wedding planner Warszawa

Organizacja udanego ślubu i wesela wcale nie jest tak prosta, jak może się wydawać. Właśnie dlatego coraz więcej par myśli o zatrudnieniu specjalisty w tym zakresie – wedding plannera. Kiedy warto zdecydować się na jego pomoc?

Przygotowanie udanej celebry ślubnej i późniejszej zabawy weselnej to nie tylko rezerwacja terminu w urzędzie czy w kościele oraz w sali. To także szereg innych czynności, o których należy zadbać – od wyboru fotografa i DJ-a lub zespołu, poprzez zaproszenia i dekoracje, a skończywszy na transporcie i noclegu dla pary oraz jej gości.

Aby opanować całe to wydarzenie i dopiąć je na ostatni guzik, warto pomyśleć o zatrudnieniu wedding plannera. Ta profesja, która przywędrowała do nas ze Stanów Zjednoczonych, cieszy się dużym zainteresowaniem także w Polsce.

Kim dokładnie jest wedding planner? W czym może pomóc parze planującej zaślubiny i wesele? Jakie są główne zalety współpracy z tego rodzaju specjalistą?

Kim jest wedding planner?
Wedding planner, czyli konsultant ślubny jest specjalistą w zakresie planowania, organizacji oraz koordynacji ślubów i wesel.

W tym zakresie posiada on szeroką wiedzę, doświadczenie i rozeznanie, dlatego może pomóc swoim klientom w urządzeniu niezapomnianego wydarzenia zgodnie z ich indywidualnym pomysłem.

Jakie usługi oferuje wedding planner?
Wsparcie wedding plannera może obejmować szereg różnych czynności, które są także powiązane z pomysłem na ślub i wesele przygotowanym przez parę.

Konsultant ślubny może zająć się między innymi wyborem najlepszych lokali na wesele wraz z menu albo cateringiem, personalizacją uroczystości – pomocą w wyborze jej motywu przewodniego i dekoracji, selekcją najlepszych fotografów, kamerzystów, DJ-a, zespołu, makijażystki czy fryzjerki itd.

Usługi wedding plannerów to nie tylko zaprojektowanie wydarzenia na papierze, ale także jego koordynacja – wtedy para może mieć pewność, że wszystko pójdzie zgodnie z planem, a nieprzewidziane wydarzenia nie zaburzą przebiegu uroczystości i zabawy.

Zalety współpracy z wedding plannerem:
• sprawdzeni podwykonawcy – konsultant współpracuje z zaufanymi podwykonawcami, dzięki czemu para nie musi obawiać się, że ich usługi będą na niesatysfakcjonującym poziomie
• mniejszy stres związany z organizacją wydarzenia – wedding planner sprawi, że wszystko będzie dopięte na ostatni guzik
• oszczędność czasu – skorzystanie z pomocy wedding plannera to najlepszy wybór wtedy, gdy nie mamy zbyt dużo czasu na samodzielne przygotowanie wydarzenia
• atrakcyjne ceny – konsultanci mogą uzyskać dodatkowe rabaty na usługi ślubne dla swoich klientów
• kosztorys wydarzenia – wedding planner może przygotować dokładny kosztorys ślubu oraz wesela
• koordynacja w dniu ślubu i wesela – jak wspomnieliśmy wcześniej, wedding planner zadba kompleksowo o przebieg zdarzenia

Podsumowując, współpraca z wedding plannerem ma wiele zalet – właśnie dlatego na takie usługi decyduje się obecnie coraz więcej par!

Jeżeli także chcesz skorzystać z pomocy eksperta, wybierz usługi konsultacji w firmie No Stress Wedding z Warszawy. Wtedy wszystko będzie dopięte na ostatni guzik!

Komentarze są wyłączone.