Prezent dla świadkowej – jak podziękować za wsparcie i zaangażowanie?

Ślub w plenerze formalności
Jakich formalności dopełnić, aby zorganizować ślub w plenerze?
5 lipca 2019
Opieka nad dziećmi podczas wesela - wedding planner Warszawa
Dzieci na weselu. Jak zatroszczyć się o dobrą zabawę najmłodszych gości?
22 lipca 2019

Jaki prezent dla świadkowej na weselu

Obowiązki leżące na świadkowej to naprawdę odpowiedzialne zadania. Jej rolę doceniamy nie tylko w dniu ślubu. Często bywa nieoceniona także podczas procesu przygotowań do uroczystości. Jak jej podziękować? Przygotowaliśmy dla Was krótki poradnik.

 

Świadkowa bywa siostrą, przyjaciółką, powierniczką. Jej wybór czasem wymaga wielu przemyśleń, innym razem wydaje się oczywisty. Zawsze jednak wiąże się z powierzeniem bliskiej nam osobie nie tylko zaszczytnej funkcji, ale także bagażu oczekiwań — naszych oraz zaproszonych gości. Pod obstrzałem wzroku rodziny i znajomych, wypełnia zadania, które wpisują się w jej obowiązki i choć wsparciem dla nas może być konsultant ślubny, warto docenić jej wkład w organizację uroczystości. Jak podziękować jej za włożony wysiłek, zaangażowanie oraz serce. Mamy kilka pomysłów!

 

Perfumy — piękny zapach dla wytwornej kobiety

Prezent niezwykle popularny, ale także ryzykowny. Oczywiście może się zdarzyć, że znasz swoją przyjaciółkę lepiej niż samą siebie, wiesz doskonale jakie perfumy preferuje i których zapachów nie znosi. Jeśli nie masz pewności czy wybierzesz dobrze, zawsze możesz delikatnie podpytać. My jesteśmy przekonani, że wysokiej jakości perfumy, elegancko zapakowane ucieszą każdą miłośniczkę tajemniczego świata zapachów…

 

Bielizna — luksus nie tylko na gorące noce

Dlaczego nie! Może niekoniecznie strój rodem z nocy poślubnej, ale delikatne koronki, satynowy szlafroczek czy pięknie zdobiona koszulka… Taki prezent sprawi radość i stworzy okazję do wielu miłych wspomnień. A może sobie kupisz taki sam?

 

Biżuteria — klasyka w najlepszym wydaniu

Pięknej biżuterii nigdy zbyt wiele. W zależności od budżetu i preferencji obdarowywanej świadkowej możesz spokojnie znaleźć coś na każdą kieszeń i dopasować do stylu, jaki Twoja świadkowa preferuje. O ile nie zamierzasz kupować pierścionka (co bardzo delikatnie odradzamy), nie musisz przejmować się zbytnio tym czy rozmiar będzie pasował. Subtelne wisiorki, wytworne kolczyki a może fantazyjne zawieszki lub bransoletki? Z pewnością znajdziesz coś jedynego w swoim rodzaju.

 

Książki i muzyka — personalizowany prezent dla każdej damy

Niewątpliwie znacie się doskonale. Wybór świadkowej nigdy nie jest przypadkowy. Zastanów się tylko, czego słucha twoja przyjaciółka, jakie lektury preferuje. Nie wiesz? To nawet lepiej. Możesz umówić się na jeszcze jedną kawę w południe albo na wieczór przy lampce wina i nadrobić zaległości. To świetny temat do rozmowy, a być może także inspiracja dla Ciebie samej. Kto wie, czy dzięki temu prezentowi nie odkryjesz swojej pasji, poznasz nowe artystyczne nurty lub dotrzesz do sztuki, o której wcześniej nie miałaś pojęcia.

 

Karnet do teatru lub opery — kultura wyższa na wyciągnięcie dłoni

A to nasz faworyt. Bilet na wydarzenie, najlepiej do wykorzystania w dłuższym okresie to prezent, który nie może się nie spodobać. Teatr, opera? Jak często Twoja świadkowa ma czas na tego typu wielkie wyjścia? Wielce prawdopodobne, że nie stanowi to codziennych nawyków, będzie więc okazją do świętowania. Oczywiście zawsze kupujemy bilety dla dwóch osób. Przyjemność trzeba w końcu z kimś dzielić.

 

A jakie są Wasze pomysły na wyrażenie swojej wdzięczności? Czekamy na opinie i już teraz zapraszamy do części lektury, w której podpowiemy czym obdarować świadka!

Komentarze są wyłączone.