Wedding planner czy konsultant ślubny?

Wedding planner Warszawa
Ile dać w prezencie ślubnym?
15 maja 2019
Wedding planner Warszawa
Pierwszy taniec na weselu. 7 ważnych rad
29 maja 2019

Wedding planner Warszawa

Weding planner, wedding planer czy wedding planner? Chociaż pisownia coraz popularniejszej profesji może sprawić nieco problemu, pewne jest, że zaangażowanie zaufanego profesjonalisty zaoszczędzi nam wielu zmartwień. No i zawsze możemy mówić po prostu… konsultant ślubny.

Przygotowania do ślubu to praca wymagająca czasu, zaangażowania oraz wysiłku. Niektórzy będę kręcić nosem przed każdą czekającą decyzją. Inni z zapałem podejmują się wyzwań związanych z organizacją jednego z najważniejszych dni w życiu. Co zrobić, aby uniknąć niepotrzebnego stresu, a jednocześnie zyskać wsparcie doświadczonej i życzliwej osoby?

Wyobraźmy sobie, że są ludzie, dla których organizacja przyjęć weselnych to prawdziwa pasja. Kochają to zajęcie tak bardzo, że uczynili z niego sposób zarabiania na życie. Wystarczy ich odnaleźć. Podpowiadamy jak to zrobić.

Najpopularniejsza na świecie wyszukiwarka Google podpowiada nam, że najczęściej wpisywaną frazą przez osoby poszukujące wsparcia przy organizacji wesel są słowa wedding planner, weding planer oraz weeding planer. Zauważyliście kilka literówek? Nic dziwnego. Określenie przywędrowało do nas wprost z języka angielskiego, w którym „wedding planner” to dwa słowa określające profesjonalistę zawodowo zajmującego się przygotowaniem uroczystości weselnych. Jeśli znajomość języka angielskiego nie jest naszą mocną stroną, mamy polski odpowiednik.

To po prostu konsultant ślubny. I jego właśnie szukamy.

Oczywiście często już od lat mamy swoją wizję tego wyjątkowego dnia. Jednak z każdą kolejną decyzją coraz trudniej jest nam ją zrealizować. Z odsieczą przychodzą firmy wspierające nas w przygotowaniach do wydarzenia. Kogo właściwie szukamy? Czy warto szukać konsultanta ślubnego?

Niezależnie od tego, jak nazwiemy osobę, z którą podzielimy się odpowiedzialnością za nasze wesele, warto zweryfikować jej doświadczenie oraz sposób pracy. Najważniejsze to współpraca z kimś, kogo darzymy sympatią, z kim dobrze nam się rozmawia, a jednocześnie z fachowcem.

Warto sprawdzić, czy nasz konsultant ma np. odpowiednie kwalifikacje. Z pewnością potwierdzą je uzyskane certyfikaty, portfolio zorganizowanych przyjęć i opinie zadowolonych małżonków.

No Stress Wedding to firma organizująca przyjęcia weselne w Warszawie i okolicach. Sprawdź naszą ofertę i pozwól sobie pomóc! Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania oraz przygotujemy ofertę dedykowaną specjalnie dla Was.

Komentarze są wyłączone.